We gaan bijna!

Nog een paar dagen en dan gaan we met dit team twee maanden naar Brazilië!
Het team bestaat uit 8 studenten, 6 kids, en 3 stafleden. We zitten nu in de laatste fase van de voorbereiding dus iedereen is nog druk bezig met prikken halen tegen gele koorts, koffers inpakken, teambuilding en voorbereidingen voor de uitzenddienst van 7 juni. Ondertussen hebben we ook nog les van Willem Nel over zending; een zeer inspirerende gast met eindeloos veel stoere zendingsverhalen. Al met al heeft iedereen hier de outreach-kriebels.

Op dinsdag 10 juni vertrekken we met alledrie de outreach teams om 5.00 ‘s ochtends naar Schiphol. Daar vliegen we dan om 9.50 met de KLM naar São Paulo. Dat gaat zo’n ruime 12 uur duren. Maar in Brazilië is het 5 uur vroeger dan bij ons dus komen we om 17.00 lokale tijd aan. Na deze reis zullen we dus wel lekker gesloopt zijn en moeten even een kleine jet-lag verwerken. We zitten dan bij Wim & Daniëlle de Keijzer van de stichting Children Asking . Hier zullen we de eerste twee weken meewerken in de programma’s voor de straatkinderen.

Daarna gaan we 408 km verderop met de bus naar Curitiba waar we 6 weken lang zullen verblijven op een basis van Jeugd met een Opdracht. Dit is tevens de basis van World Impact en die zijn erg goed in allerlei soorten van straatevangelisatie. We gaan natuurlijk vrolijk met ze meedoen! Daarnaast gaan we ook nog twee weken meewerken in een bouwproject. Mensen uit de sloppenwijken krijgen als het ware een nieuwe kans op een beter bestaan. We gaan samen met hen een huis voor ze bouwen en deze mensen krijgen dan ook nog hulp om hun leven verder goed op de rails te krijgen met onderwijs, werk, voedselprogramma etc..

We hebben allemaal de opdracht gekregen om ten allen tijde klaar te zijn om iets te delen. Het is de bedoeling dat iedereen minimaal één keer preekt, een keer onderwijs geeft en een keer zijn getuigenis vertelt van hoe hij Jezus heeft leren kennen. Flexibiliteit is iets wat in grote mate van ons gevraagd gaat worden want je zult je toch vaak moeten aanpassen aan de taal, cultuur, gewoonten, voedsel, klimaat en vooral hoe men in Brazilië omgaat met tijd en planning. Wij Nederlandse controlfreaks zullen regelmatig moeten slikken als dingen niet doorgaan of vooral anders gaan of dan toch doorgaan maar een paar uur laten. Maar dat is de uitdaging en tegelijkertijd de fun van in het buitenland zijn. Als je er niet van houdt kun je beter thuis blijven.

Ondertussen hebben we onze flyer afgemaakt samen met Sander en Ciska dus die zal eerdaags ook jullie kant op komen. Dat is gaaf want dan heeft iedereen een basisfolder met wie we zijn en wat we ongeveer gaan doen. We hopen dan ook dat velen ons willen gaan volgen en ondersteunen met gebed en financien. Verder hopen en bidden we dat ons huis op korte termijn verkocht gaat worden want dat wordt langzamerhand ook wel eens tijd dachten we zo. Wij gaan ons best doen om ook vanuit Brazilië jullie op de hoogte te houden van onze spannende avonturen.

Veel liefs en zegen voor de komende twee maanden! We komen op 10 augustus weer terug in Nederland!!!

Permanente koppeling naar dit artikel: https://www.franksandra.nl/2008/06/04/we-gaan-bijna/

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.